2018 yılında kurulan GTH Profil Taşlama şirketimiz, yüksek teknolojiye sahip taşlama makineleri, 6-eksenli tel erozyon makineleri ve hassas ölçüm cihazları ile Otomotiv, Savunma – Havacılık ve Beyaz Eşya Sektörlerindeki müşterilerimize özel çözümler üretmektedir. Aynı zamanda teknik mühendislik hizmetleri sunan şirketimizde, özel profilli zımbalar ve matrisler üretilmektedir.

Web Sitesi

2010 yılında kurulan şirketimiz yalnızca Türkiye pazarı için E-ticaret hizmeti vermektedir. Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş’ nin özellikle Makine Aksesuarları, Kesici Takımlar, Atölye Donanımları ve Kalıp Elemanları ürün gruplarında bulunan ürünlerini E-ticaret sistemi üzerinden sunması için kurulmuştur. Bu platformda çoğunlukla, cari hesap dışında çalıştığımız müşterilerimiz, ürünlerimizi bu sistem üzerinden Güvenal Hizmet Standartları dahilinde almaktadır.

Web Sitesi
Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak websitemizde çeşitli çerezler (tanımlama bilgileri) kullanmaktayız
Böylelikle web sitemizi sürekli olarak geliştirmek ve sizin için en uygun kullanımını sağlamak istiyoruz. Ayrıca size kullanıma dayalı içerikler ve reklamlar gösterebiliriz. Bu amaçla belirli iş ortaklarıyla (Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce) çalışıyoruz. Bu ortaklar aracılığıyla başka web sitelerinden de reklam almaktasınız. İsteğe bağlı olarak verdiğiniz onayı dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayar seçeneklerine “Ayarlar” kısmından ve sayfanın altındaki “Veri Gizliliği” bölümünde yer alan hatırlatmalarımızdan ulaşabilirsiniz.