Bilginin paylaştıkça değer kazanacağı düşüncesiyle çıktığımız yolda, tecrübe ve birikimlerimizi, geleceğimizi teslim edeceğimiz yeni nesillere aktarmanın bir yolu olarak gördüğümüz Üniversite, Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Liseleriyle olan ilişkilerimize özen gösteriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz seminerler ile kalıp üretiminin tarihi ve günümüz sanayisindeki yeri, enjeksiyon ve sac-pres kalıplarının seri üretimi ve ürünlerinin günlük hayatımızdaki öneminin yanı sıra, kalıp tasarımı, yan sanayi kullanımının zaman yönetimine katkıları ve üretimde standart parça kullanımının getirdiği kazanımları aktarıyoruz.

Siz değerli eğitimcilerimiz de “Güvenal Akademi - Seminer Talebi” formumuzu doldurarak, eğitim kurumunuza özel ve gönüllü gerçekleştireceğimiz Seminerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak websitemizde çeşitli çerezler (tanımlama bilgileri) kullanmaktayız
Böylelikle web sitemizi sürekli olarak geliştirmek ve sizin için en uygun kullanımını sağlamak istiyoruz. Ayrıca size kullanıma dayalı içerikler ve reklamlar gösterebiliriz. Bu amaçla belirli iş ortaklarıyla (Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce) çalışıyoruz. Bu ortaklar aracılığıyla başka web sitelerinden de reklam almaktasınız. İsteğe bağlı olarak verdiğiniz onayı dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayar seçeneklerine “Ayarlar” kısmından ve sayfanın altındaki “Veri Gizliliği” bölümünde yer alan hatırlatmalarımızdan ulaşabilirsiniz.