Kadırga Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Semineri


Yaklaşık 1 yıldır yaşamı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi kuralları olan, sosyal mesafe ve hijyen şartlarına özen göstererek Teknik Müdürümüz Sn. Sezgin UZCAN’ ın sunumu ile 24. Seminerimizi Fatih Kadırga Anadolu Teknik ve End. Meslek Lisesinde 06.11.2020 tarihinde yaklaşık 20 öğrenci ve öğretim görevlisinin  katılımıyla gerçekleştirdik.

Sunum örneklerimizi cam vitrin içinde öğrencilerin faydalanmaları amacı ile hediye olarak bıraktığımız sunuma katkılarından dolayı başta Okul Md.Sn. Nursel AYDEMİR hanımefendi olmak üzere organizasyonda emeği geçen Mak. Teknolojileri Bölüm Şefi Sn. Erdoğan KARTAL  ve katılımcı öğrenci kardeşlerimize teşekkür ederiz. 

 

Not: Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde  Okul Show Room alanına, içinde Güvenal muhtelif örnek ürünlerinin olduğunu vitrinin 2.sini Makine Teknolojileri Atölyesine Yerleştirilmek üzere teslim ettik. Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak websitemizde çeşitli çerezler (tanımlama bilgileri) kullanmaktayız
Böylelikle web sitemizi sürekli olarak geliştirmek ve sizin için en uygun kullanımını sağlamak istiyoruz. Ayrıca size kullanıma dayalı içerikler ve reklamlar gösterebiliriz. Bu amaçla belirli iş ortaklarıyla (Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce) çalışıyoruz. Bu ortaklar aracılığıyla başka web sitelerinden de reklam almaktasınız. İsteğe bağlı olarak verdiğiniz onayı dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayar seçeneklerine “Ayarlar” kısmından ve sayfanın altındaki “Veri Gizliliği” bölümünde yer alan hatırlatmalarımızdan ulaşabilirsiniz.