“Sorumluluklarımız”

Devletimize, müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye dikkat eder ve özen gösteririz.  Dil, din ve ırk gözetmeksizin tüm insanlara ve şirketlere aynı saygı ve iş ahlakı çerçevesinde yaklaşırız. 

“Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız” 

Kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini odaklayan bir hizmet kültürü benimsedik ve bu değerimize sahip çıkmak için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz.  Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en doğru biçimde ve en kısa zamanda cevap vermeye çalışırız.  Hizmetlerimizi en iyi şekilde ve zamanında sunmaya çalışır; dil, din ve ırk gözetmeksizin tüm müşterilerimize adalet, iş ahlakı, saygı ve nezaket kuralları dahilinde yaklaşırız.  Müşterilerimiz velinimetimizdir. 

“GÜVENAL” Adına Karşı Sorumluluklarımız

Kuruluşumuzda belirlenen değerlerimize sahip çıkar, korur ve takip ederiz. Bu değerleri pozitif gelişim sağlayarak daha da geliştirmek için çalışırız. Dürüstlük ve eşduyum ilkeleri içinde hareket ederiz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız; iş ahlakımız ve profesyonel iş anlayışımız sayesinde bize güvenirler. Bu itibarımızı her zaman en üst seviyede tutmaya çalışırız. Yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli özveriyi gösteririz. Tüm kaynaklarımızı faydalı ve akıllı biçimde kullanmak, önce işimize yatırım yapıp geliştirmek (sektörden kazandığımızı yine sektöre kazandırmak) ve savurganlığa ödün vermemek, öncelikli ilkelerimizdendir. Türkiye ve dünya sanayi için daima verimli olmak ve profesyonel işler üretmek, ana hedeflerimizdendir.

"Dürüst Çalışma ve İş Ahlakı"

  Tüm çalışmalarımızda ve ilişkilerimizde doğruluk, dürüstlük ve ahlaklı davranma ilkeleri öncelikli değerlerimizdir.  Güvenal olarak çalışmalarımızı ve kararlarımızı eşduyum ilkesi ile gerçekleştiriyoruz.  Günümüz nesline ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek gerektiğini biliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. 

"Eğitim ve Sürekli Gelişim"

  Rekabette en önemli avantaj, kaliteli insan kaynağıdır. Başarı için öğrenmeyi kültürel bir olgu olarak görüyoruz.  Yaşadığımız dünyada toplumların varlıklarını sürdürebilmelerinin ve kalkınmanın ancak eğitimli insanlar ile gerçekleşebileceğine inanıyoruz.  Eğitime ve sürekli gelişim prensiplerimize büyük önem gösteriyoruz. İnsanı, yapılan işi ve koşulları geliştiren/iyi eğiten her unsuru destekliyoruz. 

"Gizlilik"

Güvenal Grubu olarak; müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın özel bilgilerinin ve gizliliklerinin korunmasına büyük önem gösteririz.  Bu bilgileri şirketimiz dışına çıkartmayız ve bu bilgileri sadece üst yönetimimiz tarafından belirlenen yetkililer ile gerekli olduğu kadarıyla paylaşırız. Müşterilerimizden, tedarikçilerimizden, iş ortaklarımızdan ve çalışma arkadaşlarımızdan da bu ilkelere uygun hareket etmelerini ve aynı önemi firmamıza karşı göstermelerini bekleriz.  Çalışmalarımızı ve seçimlerimizi bu ilkelere uygun kişilerle/firmalarla gerçekleştiririz. 

Tüm bu hedef ve ilkelerimizi paylaşan ve özveriyle çalışan; tüm çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. 

Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak websitemizde çeşitli çerezler (tanımlama bilgileri) kullanmaktayız
Böylelikle web sitemizi sürekli olarak geliştirmek ve sizin için en uygun kullanımını sağlamak istiyoruz. Ayrıca size kullanıma dayalı içerikler ve reklamlar gösterebiliriz. Bu amaçla belirli iş ortaklarıyla (Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce) çalışıyoruz. Bu ortaklar aracılığıyla başka web sitelerinden de reklam almaktasınız. İsteğe bağlı olarak verdiğiniz onayı dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayar seçeneklerine “Ayarlar” kısmından ve sayfanın altındaki “Veri Gizliliği” bölümünde yer alan hatırlatmalarımızdan ulaşabilirsiniz.