İstikrarlı ve güvenilir kalıp üretimi güvenilir kaliteye sahip takımlar ile elde edilir. Güvenal - GTH tüm geliştirme, üretim ve test çabaları ile en yüksek kaliteli standartlara yönelmiştir. Tesislerimizde üretilen Güvenal - GTH markalı kalıp elemanlarının standartları DIN / ISO Normları seyrinde oluşturulmuştur. Yüksek hassasiyete sahip makine parkurumuz ve üretimin her aşamasında uyguladığımız proses kontrolleri ile üstün kalite geleneğimizi daha da ileri taşıyoruz. Fabrikamızda kalite üretimin en başında başlar, kendi ısıl işlem ve bronz savurma tesislerimizle kaliteyi kontrol edebiliyor ve sürdürebiliyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Güvenal, ileri teknoloji final ölçüm ve raporlama kabiliyetleri ile tüm ürün gruplarında maksimum fayda ve kalite elde etmektedir.

Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak websitemizde çeşitli çerezler (tanımlama bilgileri) kullanmaktayız
Böylelikle web sitemizi sürekli olarak geliştirmek ve sizin için en uygun kullanımını sağlamak istiyoruz. Ayrıca size kullanıma dayalı içerikler ve reklamlar gösterebiliriz. Bu amaçla belirli iş ortaklarıyla (Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce) çalışıyoruz. Bu ortaklar aracılığıyla başka web sitelerinden de reklam almaktasınız. İsteğe bağlı olarak verdiğiniz onayı dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayar seçeneklerine “Ayarlar” kısmından ve sayfanın altındaki “Veri Gizliliği” bölümünde yer alan hatırlatmalarımızdan ulaşabilirsiniz.