Şirket yapımızı, yüksek teknoloji / hassasiyete sahip makina parkurumuzu ve tükenmeyen tutkumuzla ürettiğimiz benzersiz Güvenal - GTH ürünlerinin nasıl üretildiğini siz de görmek ister misiniz? İstanbul’da yer alan üretim tesislerimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Hadımköy sanayi bölgesinde bulunan Özel Kalıp Setleri ve Bayrampaşa sanayi bölgesinde bulunan Standart-Özel Kalıp Elemanları üretim tesislerimize toplamda yarım iş gününüzü ayırarak, şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve bir metropol olan İstanbul şehrinin tadını çıkartabilirsiniz.

Kadim İstanbul, hem tarihi, hem de modern bir şehirdir

Dünyada eşi benzeri bulunmayan ve Avrupa ile Asya kıtaları üzerinde tarihi ve kültürel dokusuyla göz kamaştıran camiler, kiliseler, saraylar, parklar ve köşkler şehri İstanbul’u keşfetmek çok heyecanlı ve eğlenceli olacaktır. Türkiye’nin en büyük ve popüler şehri olmasının yanında İstanbul, sanat, kültür, ekonomi ve gastronomi alanında da aynı zamanda 15 milyonluk nüfusu ile Türkiye ve dünyanın en büyük şehirlerinden birisidir.Kıtaları birbirine bağlayan bu özel şehirde yapılacak birçok aktivite mevcuttur. İstanbul’da güzel ve verimli zaman geçirerek gezebileceğiniz bazı yerler: Dolmabahçe Sarayı, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Galata Kulesi, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Kapalıçarşı, Fatih Korusu, Atatürk Arboretumu, Belgrad Ormanı, Caddebostan Sahili, İstiklal Caddesi, Kadıköy, Polonezköy Tabiat Parkı, Rahmi Koç Müzesi, Miniatürk, Madame Tussauds Istanbul, İstanbul Oyuncak Müzesi, İstanbul Deniz Müzesi, İstanbul Modern Sanat Müzesi ve diğer birçok lokasyon İstanbul hatıralarınızda unutulmaz anılar bırakacaktır.

Ziyaret Talep Formu

Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak websitemizde çeşitli çerezler (tanımlama bilgileri) kullanmaktayız
Böylelikle web sitemizi sürekli olarak geliştirmek ve sizin için en uygun kullanımını sağlamak istiyoruz. Ayrıca size kullanıma dayalı içerikler ve reklamlar gösterebiliriz. Bu amaçla belirli iş ortaklarıyla (Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce) çalışıyoruz. Bu ortaklar aracılığıyla başka web sitelerinden de reklam almaktasınız. İsteğe bağlı olarak verdiğiniz onayı dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayar seçeneklerine “Ayarlar” kısmından ve sayfanın altındaki “Veri Gizliliği” bölümünde yer alan hatırlatmalarımızdan ulaşabilirsiniz.