TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Search

Haberler

21 Aralık 2016 - Plastik Enjeksiyon Kalıp & Standart Elemanları Semineri

Güvenal Kalıp Elemanları Çorlu Namık Kemal Üniversitesi Makine Fakültesindeydi;

Yaklaşık 40 yıllık Kalıp ve imalat birikimlerimizi yarının çalışanları, üretenleri, yönetenleri olacak gençlerle paylaşma programımıza 21.12.2016 da Çorlu NAMIK KEMAL Üniversitesi Makine Fakültesi ile start verdik.

Üniversite Öğretim Üyelerinden Dr. İbrahim Savaş DALMIŞ beyin öncülüğü ve firmamız Genel Md. Yrd. Sn. Bora TARAKÇI ve Metal Kalıplar Uzm. Teknik Öğretmen Sn. İrfan TOPÇU beyin desteği ile organize ettiğimiz ‘’Geçmişten Günümüze Enjeksiyon Kalıpçılığı ve Kalıp Elemanları’’ konulu Semineri, beklenenin üzerinde katılım ile  gerçekleştirdik. 

Konusunda yaklaşık 35 yılı aşkın tecrübeli, Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. Teknik Müdürü Sn. Sezgin UZCAN tarafından hazırlanan ve sunulan seminerde Kalıp konusunun günlük hayatımıza yansımaları, Kalıp üretiminin, günümüz ve gelecekteki teknolojik gelişmelerin içindeki yeri ve önemi konuları öncelikli olmak üzere; 

·         Kalıplarda standart eleman kullanımının üretim sürecine katkısı, 

·         Firmamız tarafından üretilen Kolon/Burç ve tüm merkezleme elemanları,

·         Enjeksiyon Kalıplarında kullanılan standart tüm ürünler anlatılmış, 

Ve getirilen örnek ürünler öğrencilerin incelemelerine sunulmuştur.

Yaklaşık 3,5 saat süren ve zaman zaman interaktif formatta gerçekleştirilen sunumun katılımcılara yarınları için önemli kaynak olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca Fakülte Yönetimi ve Sn. Dr. İbrahim Savaş DALMIŞ bey ve yan sanayii katkıları ile oluşturulan Kalıphane ziyaret edilerek ilgili ihtiyaçların karşılanmasına destek olunması konusunda fikir birliği oluşmuştur. 

Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak Kalıp Sektörünün yurt bazında  gelişimine katkıda bulunma amaçlı Eğitim ve Tanıtım seminerlerimiz artarak devam edecektir.

Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM