TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Search

Haberler

Bursa Osmangazi Ovaakça Şarık TARA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Semineri

GÜVENAL Kalıp Elemanları A.Ş. olarak Pazar ve Üretim tecrübelerimizi paylaştığımız Seminerlerimize, Teknik Müdürümüz Sn. Sezgin UZCAN beyin sunumunu yaptığı, BURSA / Ovaakça Şarık TARA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini de kattık.

 

11.02.2018 Pazartesi sabahı gerçekleştirdiğimiz yaklaşık 2 saat süren seminerde, bu kez önceki seminerlerimizden farklı bir içerik sergileyerek, Kalıp ve Kalıp üretiminin sanayideki önemi ve gün geçtikçe daha büyük önem arz eden üretimde ara eleman ihtiyacı konusunu da ilave ettiğimiz konuşmamıza tasarım ve üretimde zaman yönetimi ve standart parça örnekleri ve kullanımının önemini vurgulayan slaytlarımızla devam ederek GÜVENAL A.Ş. ve standart ürünlerinin tanıtımı ile sonlandırdık.

 

Seminerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olan başta okul Md. Sn. Ömer YILMAZ beyefendi olmak üzere Mak. Teknolojileri Alan Şefi Sn. Fatih  Murat ARSLAN bey ve Mak. Teknolojileri Öğrt. Sn Cavit AKKUŞ bey nezdinde  tüm eğitmen arkadaşlara ve katılımcı öğrencilerimize sevgi, saygı dolu teşekkürlerimizle…..

Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM