TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Search

Haberler

Bursa Otomotiv İhracatçıları Birliği Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

  GUVENAL Kalıp Elemanları A.Ş. nin 40 yılı aşkın tecrübe birikimlerinin paylaşımına 01.03.2018 Cuma günü Bursa / Nilüfer Otomotiv İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirdiğimiz 14. sunumumuzla devam ettik.

Teknik Müdürümüz Sezgin UZCAN ve Teknik Destek Mühendisimiz Armağan Ekrem GÖĞÜNÇ beylerin sunumları ile yaklaşık 2,5 saat süren sunumda, Kalıp ve Kalıp üretiminin sanayideki önemi ve gün geçtikçe daha büyük önem arz eden üretimde ara eleman ihtiyacı konularını özellikle vurguladığımız konuşmamıza tasarım ve üretimde zaman yönetimi ve standart parça örnekleri ve kullanımının önemini vurgulayan slaytlarımızla devam ederek GÜVENAL A.Ş. ve standart ürünlerinin tanıtımı ile sonlandırdık.

Sunumu gerçekleştirmemize destek olan başta okul Md. Sn. Yunus BULUT beyefendi olmak üzere organizasyonda önemli rolü olan  Makine Teknolojisi Alan Şefi. Sn. Kemal BULDUK Beye, sanayiimizin geleceği katılımcı öğrencilerimize ve onları hazırlayan tüm eğitmen kadrosuna  teşekkürlerimizi sunarız…..

Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM