TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Search

Haberler

Bursa Tophane End.Mesl.Lisesi Semineri

Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak ‘’Bilgi ve Tecrübe Paylaştıkça Değer Kazanır’’ Sloganı altında Teknik Eğitim Kurumları ve Üniversiteler kapsamında verdiğimiz seminerlerin 10uncusunu Bursa Tophane Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Kalıp Bölümü öğrencileri ve eğitim kadrosuna 29.11.2018 de Teknik Md. Sn. Sezgin UZCAN ve Teknik Destek Mühendisimiz Sn. Armağan Ekrem GÖYÜNÇ beyin sunumları ile gerçekleştirdik.

Sanayiimizin en eski teknik eleman kaynaklarından  Tophane Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine;  tüm sanayii grupları içinde kalıp sanayinin ne denli önemli olduğu vurgusunu günlük hayatımızda kullandığımız gereçlerin hemen hemen tümünün üretiminde Kalıp unsurunun yeri, konusunun yanı sıra tasarım ve üretimde standart parça kullanımının önemini vurguladık. 

Tasarım ve Üretimde ülkemizin teknik eleman ihtiyacının aciliyetini de dile getirdiğimiz seminere katılım ve katkılarından dolayı başta Okul Md. Uzm. Öğr.Sn. Yusuf AY bey olmak üzere Kalıp Böl.Öğretmeni Sn.Okan ÖZTÜRK ile tüm öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM