TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Search

Haberler

MAKSDER Birliktelik Yemeği

MAKSDER Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği, dernek faaliyetlerini üyeleri ile paylaşmak ve sektörün birlik ve beraberliğini pekiştirmek için, 2015 Intermob Fuarı nedeniyle bir yemek organizasyonuna imza attı. Güvenal Kalıp Elemanları olarak sponsor olduğumuz MAKSDER Birliktelik Yemeği, 13 Ekim günü saat 20.00’de Euro Plaza Oteli’nde düzenlendi.
MAKSDER Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği, mobilya aksesuarları sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getirmek ve gücün beraberlikten geldiğini vurgulamak amacıyla, bir yemek organizasyonu düzenledi. 
MAKSDER yönetim kurulunun ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona MAKSDER üyelerinin yanı sıra, MOSFED (Mobilya Sanayicileri ve İşadamları Dernekleri Federasyonu), OMSİAD, MOBSAD, MOBDER, MUDER, KAYMOS, İMOS, ANSİMOD ve AİMSAD derneklerinden üst düzeyde katılım oldu..
Gece, MAKSDER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Çınar’ın misafirlere hitabıyla başladı. MAKSDER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Çınar’ın konuşmasının ardından MAKSDER’i ve derneğin faaliyetlerini içeren bir tanıtım filmi misafirlere izletildi. 
Tanıtım filmi sonrasında sektörün çatı örgütü olan MOSFED’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Ata, federasyonun faaliyetleri ve Ocak ayında düzenlenecek olan 12. İMOB fuarı hakkında bir konuşma yaptı.
Bu konuşma sonrasında, MAKSDER Yönetim Kurulu Üyeleri, “MAKSDER Birliktelik Yemeği’ne sponsor olarak katkıda bulunan, Güvenal Kalıp Elemanları firmasına teşekkür plaketini takdim ettiler.

Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM