TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Search

Haberler

Manisa MOSTEM - İzmir Nedim UYSAL Teknik Anadolu Meslek Lisesi Semineri

GÜVENAL Kalıp Elemanları A.Ş. Sanayiimizin yarınını teşkil edecek genç öğrencilerimizle tecrübe paylaşımlarına devam ediyor.

GÜVENAL A.Ş. olarak, Kalıp üretiminde Standart Ürün kullanımı ve Geçmiş tecrübelerimizin paylaşımı  konulu, yaklaşık 1,5 yıl önce başladığımız seminerlerimize 22-23 Mart 2018 tarihlerinde Manisa MOSTEM Özel MOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi ( www.mostem.k12.tr ) ve Özel İzmir ATATÜRK Org. San. Bölgesi Nedim UYSAL Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri  ( www.iaosbnedimuysalatl.k12.tr ) ile devam ettik.

Bölge sanayicilerin destekleri ile Yurt Sanayiimizin gelecekteki teknik yönetici ve personellerini modern şartlarda yetiştirmek amaçları doğrultusunda eğitim veren kurumları görmek, konularında uzman eğitim kadroları ile tanışmak, ve GUVENAL A.Ş. olarak bilgi ve malzeme desteğinde bulunmak  bizler için ayrı ayrı gurur kaynağı olmuştur.

Yaklaşık 2 şer saat süren seminerlerimizi gerçekleştirmemiz için GUVENAL A.Ş. ye olanak sağlayan Sn. Okul Müdürlerimiz, İlgili Atölye Şeflerimiz ve tüm Öğretmen dostlarımıza teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM