TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Search

Haberler

Sultanahmet End. Meslek ve Teknik Lisesi

GÜVENAL Kalıp Elemanları A.Ş. olarak Pazar ve Üretim tecrübelerimizi paylaştığımız Seminerlerimizin 13. sünü , Teknik Müdürümüz Sn. Sezgin UZCAN beyin sunumunu yaptığı, İstanbul /Fatih Sultanahmet End. Meslek ve Teknik Lisesinde gerçekleştirdik.
İstanbul un muhteşem tarihinin önemli bir kısmını teşkil eden, yaklaşık 1.600 yıllık bir tarih ile iç içe geçirdiğimiz birkaç saatlik süre için adeta bir zaman yolcusu gibi hissettik demekten kendimizi alamadık. 

22.02.2018 Pazartesi günü gerçekleştirdiğimiz yaklaşık 2 saat süren seminerde, Kalıp ve Kalıp üretiminin sanayideki önemi ve gün geçtikçe daha büyük önem arz eden üretimde ara eleman ihtiyacı konusunu da dile getirdiğimiz konuşmamıza tasarım ve üretimde zaman yönetimi ve standart parça örnekleri ve kullanımının önemini vurgulayan slaytlarımızla devam ederek GÜVENAL A.Ş. ve standart ürünlerinin tanıtımı ile sonlandırdık.

Seminerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olan başta okul Md. Sn. Muhiddin KARA beyefendi olmak üzere Seminerimizin organizasyonunda önemli rolü olan Bilgisayarlı Makine İmalatı Öğretmeni Sn. Yeşim ÜNAL Hn. ve Bilgisayarlı Makine İmalatı Lab. Şf.Sn. Hüseyin KUTLU Bey nezdinde, sanayiimizin geleceği  öğrencilerimize ve onları hazırlayan tüm eğitmen dostlara en içten  teşekkürlerimizle…..

Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM