TR EN
Destek Hattı
0212 501 5381
Üye Girişi
Sisteme üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz lütfen bilgilerinizi doğru bir şekilde girip giriş yapınız.
Şifremi Unuttum
Kurumsal

Vizyon & Misyon

Müşteri Memnuniyetini Odaklayan Bir Hizmet Kültürü Benimsedik.

 44 Yıllık; Meslek Tecrübesiyle Birleşen, Sektör Liderliğimiz.

Global Dünya Ekonomisi Takiben, Rekabet Koşulları Değişimiyle Meslektaşlarımız ve Tedarikçilerimiz ile Uyumlu Saygılı Paylaşım.

Eğitimin Önemiyle, Yeni Nesil Kalıp Dünyasıyla Gelişen Çalışmalar

Birlikte Çalışmanın Başarısıyla, Hazır Kalıp Setleri ve Ekipmanları Üreticilerine, Kalıp Sektörümüze Ait Dergi - Reklam - Tanıtım Sektör Firmalarına Süren Önemli Maddi ve Manevi Desteklerimiz.

Uzun Yıllar Devam Eden Kalıp Teknoloji Çalışmaları, Yeniliklerle Değişimlerin Kalıp Sistemimize Uyumluluğu, ARaştırma - GEliştirme Kalite ve Ekonomik Bilgilerinin İlgili Birimlere Aktarımı.

Sektörün Okulu Bilinen Firmamız, Sürekli Yenilenen Kalıp Tekniği Eğitimleri ile Donatılan Elemanlarımızın Eğitmenleriyiz.

Ülke Ekonomimizin Seyrinde, Tarafımızdan Realize Edilip Güncelleşen Piyasa Fiyat Listelerininde Takipçisiyiz.

Hızlı Kalıp Yapımındaki Başarılı Çalışmaları Destekleyen Standart Kalıp Elemanları İmalatı ve Yüksek Ürün Stoklarımızla Birlikte Süratle Kalıp İmalatçımıza Teslimatındaki Görevlileriz.

Piyasa Dilimize Uyumlu Sürekli Yenilenen Kataloglarımızla Ürün Bilgilerini Türkçe Anlatımlarla Desteklenen Kullanım Detayı İçerikli Broşürlerimiz ve 2 Yılda Bir Yenilenen Yüksek Kaliteli, Görsel Eğitim Donanımlı Kataloglarımızı Takiben Sektördeki Tanıtımcıyız.

Gelişen Dünya Kalıpçılığını İzleyen Firmamız, Her Yıl Periyodik Yurt Dışı Fuar Gezileri ve Firmalardaki İzlenimlerimizin Bilgilerini Yurt İçi Fuar Buluşmalarıyla Sektörümüze Aktarım Elçileriyiz.

Çok Düşük Fiyat Avantajları İçeren KAMPANYALI Ürünlerimizi 'Güvenal Shop' İletişim Teknolojisi Ekibimizle Yakınınızdayız.

Ülkemiz Sanayi Bölgelerinde Şubelerimiz - Bayilerimiz - Home Office Yeni Oluşum Dinamik Kadromuzla, İkinci Nesil Güvenal Sektördeki Güvenirlilik Olgusunu, Taşımaya Devam Edecektir. 

Bu Vizyonu Paylaşan ve Özveriyle Çalışan Tüm Ekibimize Müşterilerimize ve Tüm Paydaşlarımıza Teşekkür Ediyoruz.
Katalog
E-KATALOG ARŞİVİ
Video
VİDEOLAR
Bülten
E-BÜLTEN
Dokümanlar
DOKÜMANLAR
E-Bülten
E-Bülten
Kampanya ve duyurularımızdan öncelikli haberdar olmak için lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

GERİ BİLDİRİM